Gosia Czapczyńska wychowała się w Bukowicach, Marcin Ziętkiewicz mieszkaniec Koźmina Wielkopolskiego. W wydanej przez wydawnictwo Pascal książce, której premiera odbyła się 26 stycznia, wspominają swoje dzieciństwo, przypadające na lata 70. i początek lat 80. Barwne, nostalgiczne opowiadania przyprawione nutką poezji, humoru i ironii przenoszą nas do świata, który wielu pamięta. Bo era Gierka to również czasy NASZEGO dzieciństwa lub młodości. Czasy niby nieodległe, a jednak na tyle inne, że tą innością intrygują.

MARCIN ZIĘTKIEWICZ MAŁGORZATA CZAPCZYŃSKA

CHCESZ CUKIERKA? IDŹ DO GIERKA WSPOMNIENIA Z DZIECIŃSTWA W ZŁOTEJ DEKADZIE GIERKOWSKIEJ

BIBLIOTEKA PUBLICZNA ZAPRASZA NA SPOTKANIE Z AUTORAMI KSIĄŻKI 11 LUTEGO GODZ. 17.30 UL. ZAMKOWA 2a KOŹMIN WIELKOPOLSKI

Ze względu na sytuację epidemiologiczną liczba uczestników spotkania jest ograniczona. Obowiązują wejściówki, które można odebrać w bibliotece. Podczas spotkania możliwość zakupu książki z autografami autorów !