wakacje 2018

Dopisała pogoda, dobre humory, nie zabrakło także atrakcji na pikniku z Biblioteką Publiczną w Koźminie Wlkp, zorganizowanym w parku miejskim w sierpniowe poranki .

Najmłodsi mogli posłuchać pięciominutowych opowiastek oraz najpopularniejszych polskich rymowanek  Ponadto mieli okazję rysować kredą oraz spróbować swoich sił w dmuchaniu balonów. Niebywałym zainteresowaniem cieszyło się ,,Biblioteczne foto". Każdy z chęcią robił zabawne miny do zdjęć. Uczestnicy pikniku mogli odpocząć lub poczytać książkę, na kocach rozłożonych  przed  biblioteką, w cieniu pięknego koźmińskiego parku. Bawiące się dzieci przy okazji korzystały z promieni słonecznych, których w tych dniach nie brakowało. Do zobaczenia za rok.